Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki cookies, dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji oraz sposób przetwarzania Państwa danych dostępne w Polityce Prywatności.

sluchawka0048-41-2754522
kopertainfo@starpap.pl

Linie Produktowe

STARPAP NATURAL
EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE

naturalUniwersalne produkty do codziennego użytku w domu i poza nim. Wykonane z makulatury w kolorze szarym to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. Papier toaletowy ulega szybkiemu rozkładowi, natomiast ręczniki są mocne i chłonne. Dzięki szczegółowej kontroli jakości zapewniamy dobre warunki użytkowe produktów zachowując przy tym niską cenę.

 

STARPAP LUXURY 80
WYSOKA JAKOŚĆW NISKIEJ CENIE

luxury80To wyroby wykonane z mieszanki celulozy i selekcjonowanej makulatury o wysokiej białości, sprawdzają się idealnie tam gdzie ważny jest stosunek cena/jakość. Dzięki zawartości celulozy posiadają one bardzo dobre warunki użytkowe, Papier toaletowy jest naturalnie biały, miękki a ręczniki chłonne i wytrzymałe. Wszystko to sprawia, że są to najlepsze produkty w optymalnym przedziale cenowym.

STARPAP LUXURY 65
DOBRA JAKOŚĆW NISKIEJ CENIE

luxury 65Produkty białe wykonane z mieszanki celulozy i selekcjonowanej makulatury, sprawdzają się idealnie tam gdzie ważny jest stosunek cena/jakość. Dzięki zawartości celulozy posiadają one bardzo dobre warunki użytkowe, Wyroby w tej linii są naturalnie białe, miękkie i chłonne. Wszystko to sprawia, że jest to optymalny wybór dla poszukujących dobrego ale także ekonomicznego rozwiązania.

STARPAP EXCLUSIVE
CZYSTA CELULOZA

exclusiveProdukty w tej linii wykonane są z czystej celulozy, o najlepszej jakości. Białe, miękkie i delikatne w dotyku wyroby spełniają najwyższe standardy użytkowe i wizualne dając poczucie luksusu i zaspokajają wysokie wymagania higieny i komfortu użytkownikom indywidualnym jak i z sektora HoReCa. Jakość surowca, staranność wykonania i kontrola jakości w połączeniu z korzystną ceną stawia te produkty w ekskluzywnej ale dostępnej dla każdego klasie Premium.

 

kolory