Szanowni Państwo, nasz serwis stosuje pliki cookies, dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji oraz sposób przetwarzania Państwa danych dostępne w Polityce Prywatności.

sluchawka0048-41-2754522
kopertainfo@starpap.pl

Promocja Celuloza 2018

Promocja Celuloza 2018

81

!!!PROMOCJA CELULOZA 2018!!!

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia aktualnej oferty na produkty AFH linii Exclusive, systemy rolowe wykonane z celulozy, papier toaletowy oraz ręczniki papierowe. Do końca września 2018 obowiązuje dodatkowy rabat. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi lub dzialem sprzedaży.

Opis produktu

 !!! PROMOCJA !!!

 

 

81!!! PROMOCJA CELULOZA 2018 !!!

SZANOWNI PAŃSTWO,

Z największą przyjemnością pragniemy poinformować Państwa, że w związku z wynegocjowaniem od dostawców lepszych cen na partie surowca do produkcji, oferujemy dodatkowy promocyjny rabat w wysokości 3% na produkty z celulozy AFH linii Exclusive - systemy rolowe:  papier toaletowy BigRoll oraz ręczniki papierowe: mini, maxi, czyściwo.Ponieważ promocja ma charakter strukturalny, warunkiem uzyskania rabatu jest odbiór towaru z wymienianego surowca w ilości powyżej 2 palet. Promocja rozpoczyna  się z dniem 28.08.2018 roku i trwać będzie do końca września 2018 roku lub wyczerpania ilości produktów promocyjnych.

Życząc powodzenia w  realizacji założonych celów biznesowych łączę pozdrowienia

Tomasz Woźniak

 

 

 

!!! NOWA, LEPSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW Z CELULOZY KLEJONEJ !!!

!!! LEPSZA JAKOŚĆ W NIŻSZEJ CENIE !!!